Schlagzeilen

Hotel*** garni & hostel RUBYK

Hotel*** garni RUBYK se nachází nedaleko centra v klidné části města Lanškroun v blízkosti vlakového nádraží. Hotel disponuje dvanácti nově zrekonstruovanými pokoji odpovídající svým vybavením třídě ***. Ve druhém patře budovy se nachází hostel, který nabízí ubytování ve sdílených 2-4 lůžkových pokojích. Součástí je vlastní parkoviště.
180522 certifikat

Certifikát Českého systému kvality služeb

Hotel garni & hostel Rubyk splňuje požadavky pro udělení certifikátu pro stupeň I. Českého systému kvality služeb. Tento certifikát zavazuje organizaci k dodržování principů a požadavků Standardu Českého systému kvality služeb.

certifikat kvality

Operační program podnikání a inovace

V rámci programu Eko-energie - Zvyšování účinnosti při výrobě, přenosu a spotřebě energie - Výzva I, byl v roce 2009 realizován projekt reg. č. 3.1 EEDUE0/065.
Realizací projektu došlo k zateplení budovy, které spočívalo ve výměně oken, zateplení fasády a střechy. Byl realizován nový regulační systém vytápění a optimalizovány rozvody teplovodního vytápění. K výrobě TUV je využívána sluneční energie pomocí kolektorů umístěných na střeše budovy.

Projekt byl realizován v souladu se schválenými podmínkami OPPI. Probíhá monitorovací období.

oppi     eu

Evropský sociální fond

Společnost Brýdl, s.r.o., vytvořila dotované pracovní místo v rámci regionálního individuálního projektu Klíč k úspěchu v Pardubickém kraji, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím OP LZZ a státního rozpočtu České republiky.

publicitaaa