Informace k situaci týkající se viru covid-19

staysafe web 2V této náročné době jsou pro nás více než kdy jindy důležité pohodlí, zdraví a bezpečnost našich hostů a zaměstnanců. Vysoké hygienické standardy hotelu RUBYK jsou pevně zakotveny v našich procesech a neustále sledujeme rady zdravotnických odborníků a vládních činitelů a podle toho přizpůsobujeme osvědčené postupy.
Před příjezdem každého hosta dezinfikujeme pokoje ozonem, který likviduje bakterie a viry. Na každém pokoji jsou hostům k dispozici zdravotnické roušky a dezinfekce rukou. Pravidelně dezinfikujeme také všechny společné prostory.
Při odbavení si u nás všimnete určitých změn s důrazem na automatizaci a self check-in, abychom zajistili vaši bezpečnost a pohodlí.
Pokud si přejete projednat jakékoli konkrétní obavy, které máte před příjezdem, neváhejte se na nás obrátit.


Hynek Brýdl
Majitel hotelu RUBYK

Hotel*** garni RUBYK

Hotel*** garni RUBYK se nachází nedaleko centra v klidné části města Lanškroun v blízkosti vlakového nádraží. Hotel disponuje 28 nově zrekonstruovanými pokoji odpovídající svým vybavením třídě ***. Součástí je monitorované parkoviště.
180522 certifikat

Certifikát Českého systému kvality služeb

Hotel garni & hostel Rubyk splňuje požadavky pro udělení certifikátu pro stupeň I. Českého systému kvality služeb. Tento certifikát zavazuje organizaci k dodržování principů a požadavků Standardu Českého systému kvality služeb.

certifikat kvality

Operační program podnikání a inovace

V rámci programu Eko-energie - Zvyšování účinnosti při výrobě, přenosu a spotřebě energie - Výzva I, byl v roce 2009 realizován projekt reg. č. 3.1 EEDUE0/065.
Realizací projektu došlo k zateplení budovy, které spočívalo ve výměně oken, zateplení fasády a střechy. Byl realizován nový regulační systém vytápění a optimalizovány rozvody teplovodního vytápění. K výrobě TUV je využívána sluneční energie pomocí kolektorů umístěných na střeše budovy.

Projekt byl realizován v souladu se schválenými podmínkami OPPI. Probíhá monitorovací období.

oppi     eu